Vi är redo!

Fyll i uppgifterna nedan
Vi Kontaktar dig inom 24 timmar

    Ska du besöka oss?

    Söker du en specifik person?
    Skrolla ner

    Nicklas Berglin

    Verksamhetsledare

    Jag gillar teknik i alla dess former, framförallt gränslandet mellan människa och teknik. Jag anser att alla behövs om verksamheten ska fungera.

    Nicklas.berglin@drivinnovation.se
    070-326 99 78

    Mattias Cronskär

    Konstruktion

    Jag brinner för konstruktion och gillar speciellt komplexa, helt nya produkter där jag kan få hjälpa till att skapa framtiden tillsammans med kunder.

    mattias.cronskar@drivinnovation.se
    070-378 04 67

    Alexander Elmgren

    Digitalisering

    Jag vill skapa en anpassad lösning för varje kund. Som systemvetare anser jag att interaktionen mellan användare och system är mycket viktig.

    alexander.elmgren@drivinnovation.se
    073-834 29 94

    Olof Eriksson

    Konstruktion

    Jag gillar komplexa problem som behöver tänkas igenom ordentligt. Jag har jobbat på Scania, och gillar när jag får uppslukas av ett projekt.

    olof.eriksson@drivinnovation.se
    073-057 13 83

    Pernilla Hellan

    Verksamhetsutveckling

    Jag arbetar som förbättringsledare med fokus på kommunikation och miljö- och kvalitetscertifiering. En av mina styrkor är min coachande förmåga.

    Pernilla.hellan@drivinnovation.se
    073-027 18 03

    Anders Högberg

    Verksamhetsutveckling

    Jag har bred teknisk- och organisatorisk erfarenhet med goda förutsättningar att kunna prioritera rätt åtgärder för att nå era önskade resultat.

    anders.hogberg@drivinnovation.se
    070-371 19 71

    Nils Lillpers

    Konstruktion

    Jag drivs av ny kunskap och tackar inte nej till en ordentlig utmaning. Som mångårig elitaktiv inom idrotten är jag van att jobba mot uppsatta mål.

    nils.lillpers@drivinnovation.se
    070-383 10 08

    Bengt Myhrman

    Delägare

    Jag har över 20 års erfarenhet som konsult och entreprenör. Att utmana och utveckla Driv är det roligaste som finns.

    bengt.myhrman@drivinnovation.se
    070-924 80 80

    Simon Nilsson

    Konstruktion & Digitalisering

    simon.nilsson@drivinnovation.se
    072-211 55 18

    David Norman

    Konstruktion

    Jag gillar komplexa utmaningar, men sätter även en stolthet i att sköta det vardagliga konstruktionsarbetet på ett strukturerat och proffsigt sätt.

    david.norman@drivinnovation.se
    070-229 10 69

    Jens Olsén

    Konstruktion

    Jag älskar att lösa problem. Jag är framgångsrik praktiskt, och har tidigare arbetat med produktutveckling och prototyptillverkning.

    jens.olsen@drivinnovation.se
    070-227 28 43

    Hanna Sunnerheim

    Föräldraledig

    hanna.sunnerheim@drivinnovation.se
    073-582 56 01

    William Berglin

    Teknik & Kontor

    william.berglin@drivinnovation.se
    072-225 77 86