Här hittar du oss!

Vi finns i Hus U på Campus, när vi inte är ute på uppdrag vill säga.
Hör av dig, kom gärna förbi och ta en kopp kaffe om du är nyfiken på oss!
Mail: info@drivinnivation.se
David Norman

David Norman

Konstruktion

david.norman@drivinnovation.se
+46 70 229 10 69

Eric Lalander

Eric Lalander

Produktionsteknik och Styrning

Jag är speciellt intresserad av samspelet mellan människa och teknik, och min styrka är att arbeta målinriktat, prestigelöst och att vara lyhörd för kundens önskemål i min roll som produktionskonsult.

eric.lalander@drivinnovation.se
+46 70 235 96 96

Jens Olsén

Jens Olsén

Konstruktion

Jag gillar verkligen att lösa problem och väldigt duktig praktiskt, och har tidigare jobbat med produktutveckling och prototyptillverkning.

jens.olsen@drivinnovation.se
+46 70 227 28 43

Maja Fresk

Maja Fresk

Hållbar logistik och Kvalitetsteknik

Jag drivs av att utveckla logistik och verksamhet, och som nyexaminerad är jag fortfarande ung och oförstörd, redo för att få nya insikter och intryck från verkligheten och inte bara från textböcker!

maja.fresk@drivinnovation.se
+46 76 804 03 15

Olof Eriksson

Olof Eriksson

Konstruktion

olof.eriksson@drivinnovation.se
+46 73 057 13 83

Mattias Cronskär

Mattias Cronskär

Konstruktion


mattias.cronskar@drivinnovation.se
+46 70 378 04 67

Nicklas Berglin

Nicklas Berglin

Verksamhetsledare och Kvalitetsteknik

nicklas.berglin@drivinnovation.se
+46 70 326 99 78

Marlene Holm

Marlene Holm

Industridesign

marlene.holm@drivinnovation.se
+46 73 761 97 32

Niklas Lyckerev

Niklas Lyckerev

Elektroingenjör

niklas.lyckerev@drivinnovation.se
+46 70 673 87 94

Jonas Viltfare

Jonas Viltfare

Automationsingenjör

jonas.viltfare@drivinnovation.se
+46 72 712 35 23

Pernilla Hellan

Pernilla Hellan

Trainee, Kvalitetsteknik

pernilla.hellan@drivinnovation.se

Akademigatan 3, 831 40 Östersund